Sektörler

ERER Mühendislik otomotiv, hava ulaşım, raylı ulaşım, savunma sanayi, basınçlı kaplar ve enerji nakil boru hatlarının da olduğu birçok alanda, ürün geliştirmek için mühendislik hizmeti sağlamaktadır.

Mobilize olma taleplerinin artmasıyla beraber motorlu taşıt sektörü hızla gelişmektedir. Her yıl sayıları onlarca milyon artan motorlu taşıtların karbon ayak izi çevreci yaklaşımları tetiklemiş, hızlı akan trafikte güvenlik sorunları çoğalmış, sektörde rekabet artmışdır. Sonuçta hafif, konforlu, dayanıklı ve güvenli tasarım beklentisi, otomotiv sektörünü daha yenilikçi çözümleri araştırmaya yöneltmiştir.

ERER mühendislik yeni regülasyonları ve trendleri yakından takip ederek sektörün beklentilerini sağlayacak ileri mühendislik desteği sunmaktadır.

Ürün hedefleriyle uyumlu tasarımı gerçekleştirmek ve ürün geliştirme sürecini kısaltmak için bilgisayar destekli analiz yazılımlarının kullanımı çok önem kazanmıştır. CAE yazılımlarının verimli kullanılması sayesinde ürün geliştirme sürecini daha hızlı ve düşük maliyette gerçekleştirmek mümkün olabilmektedir.